Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rasismus, mestic, mulat, zambo

5. 4. 2008

Rasismus

= protěžování jedné rasy, v minulosti docházelo ke snaze o vyhlazení celé rasy nebo národa, rasismus se týká i národnostních menšin

Mulat, mestic, zambo

Mulat: křízenec negroidní a europoidní rasy

Mestic: kříženec mongoloidní a europoidní rasy

Zambo: kříženec mongoloidní a negroidní rasy

 

Náhledy fotografií ze složky Lidské rasy

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zambaig, barsico

(Zapletal, 16. 1. 2010 13:35)

Prosím, nevíte nekdo čeho je míšenec Zambaig a Barsico?

Re: Zambaig, barsico

(Dáša, 15. 2. 2011 23:30)

To slovo je špatně napsané, nepíše se barsico, ale barsino
Barsino je míšenec mulata a kajota.
Kajot je míšenec mulata a mestice.
Zkoukni stránku http://www.fiftyfifty.cz/Etnicky-mix-8329566.php

Re: Zambaig, barsico

(Eridor, 15. 12. 2011 19:34)

Dobrý den. Za prvé: je to zambaigo, a za druhé, abych odpověděla na otázku, to je míšenec Číňana (Asiata) a indiánky nebo indiána a Číňanky nebo jiné Asiatky.
Co to je barsico, to nevím ani to tu na internetu nemůžu najít.
Samozřejmě že dračí jméno Eridor je pouze krycí.
S pozdravem A.

KDO JSOU ROMOVE A ODKUD OPRAVDU POCHAZEJI?

(Lada, 18. 10. 2011 11:48)

TOTO JE ODKAZ KE STAŽENI CO JSEM ZA NEKOLIK LET SEPSAL DĚJINY ROMU A ODKUD POCHÁZIME A KAM VLASTNĚ PATRÍME

http://www.uloz.to/10672634/puvod-romu-rar

Lide jsou z opic

(Lada, 18. 10. 2011 11:38)

Lide pochází z opic podle vjědcu češi si říkaj že jsou čistá rasa a převážně je zajímá pohled človjěka ,tyto body .byleá plet,blond vlasi,modré oči.todle je podle čechu čistá ras a když jsme vznilky z opic vyděl nekdodo tohoto charakteru a popisu nekdy takovou opici marně čtu všude a bohužel jsem o takove neslyšel.Pokud vým když se člověk podíva na gorilu a na její dlaně což uš hodně lidí vydělo snad v zoo je jejích dlan tmavě ruová coz podle mého názoru tyto dlaně mají černosi a lide tmavé pleti.V historiji když zena byla blond tak to byla žena hodně přitažlivá proto že lid byl bojový národ a ve své zbírce jich moc mužu nemnělo.Ve svjětě převláda tmavá plet a aziatu býlích proti tomu je hrstka ale bohužel převládaj jen svým rozumem.Silou by šly kednu.Ikdyz rok 2011 a další léta začiná mezi lidmy byt velka nenávyst a v budoucnu se ocitne celá evropa v rasovou nenavyst na tu se to bude svádět ale boje budou uplně kuli něčemu inemu a tože záčíná být ve svjětě čím dál vjětčí chudoba to spusobuje agresitývu mezi lidma.S pozdravem Láda jo a jsem cigan ne rom a ne nepřispusobily,což nás každy rok přejmenováte jako nějake své zvířátko.Jako ja bych vaá kýdy rok prejmenovával neka ste češi a zitra vam budu řikat hambugři jen proto že jste nenažraní.

Čti kdo byl čech a vyšel na horu říp

(Lada, 18. 10. 2011 11:19)

http://www.policejniveteran.cz/files/Praotec%20%C4%8Cech%20byl%20ko%C4%8Dovn%C3%BD%20cik%C3%A1n.pdf

Re: Hassan

(Verča P., 8. 11. 2010 15:37)

Ahoj, Čech + Arab v podstatě míšenec není, protože lidé z Blízkého východu bývají zařazováni taktéž do europoidní rasy, takže nejsi ani mestic ani mulat, ale patříš do europoidní rasy.

Re: Re: Hassan

(ivana Chlebničanová, 12. 2. 2011 15:38)

ahojte

Reakce

(Eliška, 22. 2. 2010 22:47)

Promiňte, ale musím reagovat. Nechápu, jak někdo něco takového může napsat.

Míšení v žádném případě nesnižuje inteligenci! Vše záleží na genech, také na výchově a na lásce, jakou dáte dítěti. Díky odlišným genům míšenci zřídkakdy jsou nemocní, nemají alergie atd.

Pokud je někdo stejného názoru jako pan/paní Disident, tak si uvědomte, že v dnešním světě se ''rasy'' (nemám ráda toto slovo) neskutečně rychle míchají a nelze zachovat čistou bílou rasu, protože bude docházet k degenerování a tudíž se budou rodit děti s nízkým IQ či ratardované (jako tomu bylo dřívě ve šlechtických rodech).

Utrpení míšeným dětem nebo lidem způsobují právě tací lidi, kteří je hned prvním pohledem odsoudí.

Pro uvedení příkladu: Tomio Okamura, Ray Koranteng -velice chytří a vzdělaní lidé.

Děkuji, nedalo mi se k tomuto komentáři nevyjádřit.

Re: Reakce

(Oidio, 11. 2. 2011 20:28)

Koranteng ci jak se zove ten misenec na Nove je chytry a inteligentni? Jaka jsou kriteria pro toto tvrzeni? Tim nechci urazit zadneho prodavace obuvi. A neni to nahodou tak, ze kdyby misenec nebyl, nebyl by ani na Nove, a skutecne jen v nejakem marketu prodaval obuv? Zrovna priklad Novy urcene zrovna ne pro prilis chytre, zdatne manipulanty lidi, dobry nebyl. Sledujte mimiku, gesta, je to lacina psychicka manipulace divakem, ty mene odolne pritahnout znovu pro zisk z reklamy. A to co nova predvadi opravdu nejsou zpravy. V CR neni zadne zpravodajstvi na zadnem kanalu. Na rasismu jako takovem neni nic negativniho, rasismus zachovava puvodni kultury pro budounost.Miseni ras dobre neni, tenhle experiment uz zacinaji chapat i vyspelejsi pseudodemokracie nez je v CR. Pod slovem rasismus nelze spatrovat jen nasili. Jinak rovni a stejni vsichni nejsme, leky ktere funguji u cernochu, nefunguji u belochu.

mestic?mulat?

(Hassan, 7. 11. 2010 23:38)

jakej je název míšence čech-arab???věčina říka mulat, některá zas mestic... tak já nwm...díky za radu...já myslím že jsem mestic

rasy a národy

(věra, 5. 11. 2010 14:32)

Dobrý den,můžete mi prosím pomoci najít stránky pro referát rasy a národy? Děkuji

kréteeeeeni

(iidiotiiiiiiiii, 27. 10. 2010 9:56)

twl co to tu melete?všichni ste blbý!

Re: zambo

(Verča P., 11. 10. 2010 21:07)

Ahoj, zambo je "černoch" + "indián" nebo "číňan".

ZAMBO

(zambo, 11. 10. 2010 17:15)

zambo je čínan+indián ???

fgzhfzh

(nikola, 11. 5. 2010 12:27)

dik ja jsem to nutne potrebovala do skoly na pisemku

Dík

(Markéta, 8. 4. 2010 23:42)

Super, díky za info! A já velice chválim znalosti a snahu!! ;)

Re: směsky

(Verča P., 7. 4. 2010 19:07)

Ahojky, pokusím se zodpovědět tvůj dotaz :-) Mongoloidní rasa jsou původní obyvatelé Asie a Ameriky, takže do mongoloidní rasy patří i Indiáni jako obyvatelé Ameriky, stejně tak tam patří např. i Eskymáci. Podle mě je tedy křízenec Indiána s černochem to samé, jako Číňan s černochem, tudíž zambo a tak i s mesticem. Jinak děkuji za zájem, jsem ráda, že alespoň hrstku lidí tato problematika zajímá seriózně, bez nadávek a urážek :-)

směsky

(Markéta, 6. 4. 2010 22:07)

Prosím, velmi by mě zajímalo, jak je to se skutečností mongoloidní rasy. Všichni víme, že negroidní jsou černoši z Afriky a europoidní jsou běloši z Evropy. Ale jsou mongoloidní jedinci jenom a pouze z Asie??? Jedná se mi o to, že všude se nově dočítám, o tom, že směsi mulat/zambo/mestic pocházejí křížením bílých/žlutých/černých s indiánem. Ale na ZŠ jsem se kdysi učila, že se právě jedná o výše zmíněné definice na této stránce. Pak by mě tedy zajímalo, jak se skutečně nazývají kříženci evropana s asiatem, asiata s černochem a černocha s evropanem.... Díky za odpověď! velmi mě to zajímá!

Jinak odlišnost názorů je pěkná věc, jenže tahle odlišnost má stinnou stránku ve volebním systému. Pokud by se dostalo větší právní síly třeba DS, tak kde bychom pak byli?!? To by pak lidi s názorama typu "Čechy Čechům, Vietnam Vietnamcům" mohli začít vládnout a byl by to novodobej a ostřejší komunismus a osobně bych se takovým lidem štítila podat ruku, protože jsou horší než cikáni proslulí kradením. Tak se rodí postižený děti, no a co!! Bohužel pro ně a pro jejich rodiče, ale ne pro nácky a fašouny. Na tom přece nemůže mít vyšší zájem někdo, kdo se k základním právům člověka chová lhostejně. V okamžiku, kdy někdo řekne jednu jedinou hloupou věc, už mě nezajímá, že říká sto dalších možná rozumnějších... dyť přece křížit černocha s bělochem není jako křížit kobylu s oslem (výsledek - mula/mezek je neplodný=postižený). A kdyby... stejně si postiženej člověk neobstará potomstvo, takže to neroznese dál... A kdyby, nebylo by to v žádný katastrofální míře. Myslim, že lidstvu škodí víc tabákový a lihový společnosti než černoch s běloškou, který se maj rádi. Jestli někdo nerad černochy, tak ať s nima nesouloží, ať od nich uteče, jak nejdál může. Nebo ať si zkusí občůrat rohy, třeba mu do jeho teritoria žádnej černoch pak nevkročí. A jestli, tak stejně nakonec bude nutnej útěk, nic jinýho. Pokud útěk co nejdál neřeší situaci, chtělo by to asi dobrýho psychologa. To radim všem, kdo se snaží rozšiřovat rasismus byť jen tou rádoby odůvodněnou formou, protože tim ohrožujou né mě nebo moje negroidní či mongoloidní kolegy, ale především i bělochy, kteří mají IQ tykve a chytnou se kdejaký blbosti za ten nejhorší konec, což z nich ve výsledku udělá mnohem větší paka s hloupým názorem, než když bývali bez názoru. A takový lidi chodí volit, i takovým se dostává moc!
A těm chytrým a dobrým lidem to hlavní dojde i bez šíření tohohle možná i zajímavýho názoru o rasismu. To jsem se ale rozčílila, dámy a pánové!!!!

ahoj

(hudiiny, 2. 3. 2010 18:28)

fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj to je jako kdyz se skrizi slimak s ptákem 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA