Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lidské rasy

Fotografie

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

www.Pravý původ Židovských Romů ztracený kmen severního Izraele Samari.cz

(Marek Tirpák, 15. 5. 2014 1:11)

Ano pravda je taková že Romové byli Indie do té Indie přišli počátku 4 století kde žili několik století. Do té Indie přišli Alexandrem Velikým. Počátku 8 století z Indie byli vyhnaní severní části Indie Pándžáb kde se taky mluvilo starou Aramejštinou co taky mluví Romové 70 slov tam jsou stará Indiština stará perština Hebrejština. Bylo 12 kmenu mezi ně patří Romové severní části Izraele Samari. Romové mají semitský původ jako jsou praotců je Adam a Eva to jsou jejich děti Šét, Kain, Abel. Noe a jeho synů Chám Jáfet Šém. A naše praotcové jsou Abrahám Izák Jakob a jeho 12 synů a Mojžiše.
Židé ( Juda , Judsko ) a Izraelský národ jsou dvě samostatné skupiny. Izrael se skládá z deseti kmenů do kterých patří Romové.....Jews (Judah) and the nation of Israel are two separate groups. Israel is composed of the twelve tribes to which they belong Roma Gypsy
Židé ( Juda , Judsko ) a Izraelský národ jsou dvě samostatné skupiny. Izrael se skládá z deseti kmenů do kterých patří Romové..
Naši předkové žili v Indie od poloviny 4 století, kdy Alexander Veliký dobyl Perzii a střední východ to znamená Izrael tak nás velkou část vzal sebou do Indie, kterou jako jednou nedobyl ale dobíjel Pándžáb to je severní Indie atd. Myx náše národy tam pak žili několik století apak se i smísili z indickým obyvatelstvé. Tam jsme pak přijali i jejich jazyk a stali jsme se národem anebo národy, kteřá žijí po dlouhá staletí na Indickém územi.

Deset severních kmenů bylo zničeno Asyřany do všech míst v severní Mezopotámii, v oblasti Kavkazu a Íránu do východní jednoho . Bible říká:
"V Ozeáš devátého kralování krále asyrského se Samaří, a přenesl Izraele do Asýrie , a umístil je pobyt ve Hala , a Chabor - řeka Gozan - a ve městech Medo "(2. Královská 17:6).
Bible se také zmiňuje "Hara" (1. Paralipomenon 05:26) ve východním Íránu jak... Zobrazit více. Před n. l. 722 napadly Asyřany,
Ted jestli tomu budete věřit nebo ne to už je na vás. Indie není naše pravlast. Ale Izrael.

Všichni jsou si rovni

(Brtník, 29. 12. 2013 23:19)

Všichni by měli být souzeni podle vlastností a ne podle vhledu.Cikáni jsou nejen zlí,ba znám hodné. A to říkám já z pozice modrookého blondáka.

Upřesnění - rasy

(Ing. Martin Dokoupil, 10. 9. 2012 2:43)

Lidské rasy jsou 4:

1) Europoidi (běloši) - patří sem indická, evropská, semitská a matinská skupina. Je původem v Evropě, západní Asii a severní Africe.
- bílá (Europoidi) - se ještě dělí na: severní (světlovlasí, světloocí), jižní (tmavovlasí a tmavoocí). Mezi indickou patří cikáni (Cikáni jsou Indové - přišli do Evropy z Indie.).

2) Mongoloidi (žlutá - Asiati) - zahrnuje skupinu mongolskou, Inuity (Eskymáky), rudochy - americké Indiány a Austronésany. Je rozšířena především ve východní a jihovýchodní Asii, Severní a Jižní Americe.

3) Negroidi (černoši) - označována jako černoši, hanlivě negři. Původem je v subsaharské Africe.

4) Australoidi (aboriginalci) - patří sem Austrálci, Drávidové, Papuánci a Melanésané.

5) Neandrtálci – vymřeli v třetihorách/čtvrtohorách.

Re: Upřesnění - rasy

(tyl1, 24. 9. 2013 12:48)

Romove patří jako rasa k přednímu tipu člověka,mohly by jím závidět i sami arijci. Romove to je taková lež že přišly z indie,bud patřime k k řecko římské větvy a nebo k 10 kmenum židu. Ale cely svět mlčí o našem puvodu protože se stidí přiznat že romove mají delší a mnohem bohatší kulturu než kdejaky evropan.

Re: Re: Upřesnění - rasy

(antimorgoš, 4. 11. 2013 16:37)

Ale ty si mi nějakej chytrej... nepatříš ty taky mezi tu škváru cikánskou ? že se těch línejch špindírů a budižkničemů takhle zastáváš frajere ? co by jim jako ostatní rasy měli závidět... rodovou degeneraci ?? :DDDD

Re: Re: Upřesnění - rasy

(Jiří, 7. 12. 2013 20:18)

píše se typu jako druhu a ne tipu, tipovat je pouze v případě odhadu

4 lidské rasy + bílá se dělí na 1a) světlí a 1b) tmavší. Cikáni patří do Indie, odkud přišli.

(Ing. Martin Dokoupil, 10. 9. 2012 2:05)

Máš pravdu částečně - rasy jsou 4 - bílá (Europoidi) - se ještě dělí na severní (světlovlasí, světleocí)a jižní (černovlasí a tmavoocí). Cikáni jsou Indové - přišli k nám z Indie.
Obvykle udávané rasy jsou:
europoidní (bílá) - patří sem indoevropská, semitská a matinská skupina. Je označována také jako běloši. Je původem v Evropě, západní Asii a severní Africe.
mongoloidní (žlutá) - zahrnuje skupinu mongolskou, Inuity (Eskymáky), americké Indiány a Austronésany. Je rozšířena především ve východní a jihovýchodní Asii, Severní a Jižní Americe.
negroidní (černá) - označována jako černoši, hanlivě negři. Původem je v subsaharské Africe.
australoidní - patří sem Austrálci, Drávidové, Papuánci a Melanésané.

Re: 4 lidské rasy + bílá se dělí na 1a) světlí a 1b) tmavší. Cikáni patří do Indie, odkud přišli.

(Jiří, 7. 12. 2013 20:17)

Semité jsou jazykovou skupinou nikoli rasovou.

Romové

(Maruška, 5. 10. 2011 16:29)

Zjímalo by mě, do jaké rasy se řadí romové...?

Re: Romové

(Verča P., 5. 10. 2011 17:13)

Romové patří k europoidní rase.

Re: Re: Romové

(8M8, 5. 3. 2012 8:55)

a to je směšný...

Re: Re: Romové

(, 5. 12. 2012 18:02)

ale geneticky nejsou bílí